Głogów
4’070 PLN/m² • 43 m² • 2 zimmer, Głogów • 175’000 PLN • e-nieruchomosci.net (New!)
2 zimmer, Głogów
43 m² • 175’000 PLN (New!)
4’468 PLN/m² • 47 m² • 3 zimmer, Głogów, Mieczysława Niedziałkowskiego • 210’000 PLN • kingaleszczynska.pl
3 zimmer, Głogów, Mieczysława Niedziałkowskiego
47 m² • 210’000 PLN
4’650 PLN/m² • 60 m² • 3 zimmer, Głogów • 279’000 PLN • wn-nieruchomosci.pl
3 zimmer, Głogów
60 m² • 279’000 PLN
4’800 PLN/m² • 75 m² • Wohnung, Głogów • 359’999 PLN • blunieruchomosci.pl
Wohnung, Głogów
75 m² • 359’999 PLN
4’905 PLN/m² • 63 m² • 3 zimmer, Głogów • 309’000 PLN • ekarp.com.pl
3 zimmer, Głogów
63 m² • 309’000 PLN
5’149 PLN/m² • 67 m² • 3 zimmer, Głogów, Kosmonautów Polskich • 345’000 PLN • villaflores.pl
3 zimmer, Głogów, Kosmonautów Polskich
67 m² • 345’000 PLN
5’167 PLN/m² • 48 m² • 3 zimmer, Głogów • 248’000 PLN • cuprumhouse.pl
3 zimmer, Głogów
48 m² • 248’000 PLN
5’173 PLN/m² • 52 m² • 2 zimmer, Głogów • 269’000 PLN • cuprumhouse.pl
2 zimmer, Głogów
52 m² • 269’000 PLN
5’188 PLN/m² • 48 m² • 3 zimmer, Głogów, Aleja Wolności • 249’000 PLN • villaflores.pl
3 zimmer, Głogów, Aleja Wolności
48 m² • 249’000 PLN
5’222 PLN/m² • 45 m² • 2 zimmer, Głogów • 235’000 PLN • cuprumhouse.pl
2 zimmer, Głogów
45 m² • 235’000 PLN
5’238 PLN/m² • 63 m² • 3 zimmer, Głogów • 330’000 PLN • nieruchomosci-apartament.pl
3 zimmer, Głogów
63 m² • 330’000 PLN
5’286 PLN/m² • 49 m² • 2 zimmer, Głogów, Kosmonautów Polskich • 259’000 PLN • kingaleszczynska.pl
2 zimmer, Głogów, Kosmonautów Polskich
49 m² • 259’000 PLN
5’284 PLN/m² • 88 m² • 5 zimmer, Głogów • 465’000 PLN • wn-nieruchomosci.pl
5 zimmer, Głogów
88 m² • 465’000 PLN
5’326 PLN/m² • 46 m² • 3 zimmer, Głogów • 245’000 PLN • renomahome.pl
3 zimmer, Głogów
46 m² • 245’000 PLN
5’379 PLN/m² • 66 m² • 3 zimmer, Głogów • 355’000 PLN • cuprumhouse.pl
3 zimmer, Głogów
66 m² • 355’000 PLN
5’526 PLN/m² • 38 m² • 2 zimmer, Głogów • 210’000 PLN • solum-nieruchomosci.pl
2 zimmer, Głogów
38 m² • 210’000 PLN
5’609 PLN/m² • 64 m² • 4 zimmer, Głogów • 359’000 PLN • cuprumhouse.pl
4 zimmer, Głogów
64 m² • 359’000 PLN
5’625 PLN/m² • 48 m² • 2 zimmer, Głogów • 270’000 PLN • wn-nieruchomosci.pl
2 zimmer, Głogów
48 m² • 270’000 PLN
5’638 PLN/m² • 47 m² • 2 zimmer, Głogów • 265’000 PLN • ramnieruchomosci.pl
2 zimmer, Głogów
47 m² • 265’000 PLN
5’686 PLN/m² • 35 m² • 1 zimmer, Głogów, Władysława Łokietka • 199’000 PLN • kingaleszczynska.pl
1 zimmer, Głogów, Władysława Łokietka
35 m² • 199’000 PLN
5’690 PLN/m² • 29 m² • 1 zimmer, Głogów, Obrońców Pokoju • 165’000 PLN • kingaleszczynska.pl
1 zimmer, Głogów, Obrońców Pokoju
29 m² • 165’000 PLN
5’702 PLN/m² • 57 m² • 3 zimmer, Głogów • 325’000 PLN • renomahome.pl
3 zimmer, Głogów
57 m² • 325’000 PLN
5’703 PLN/m² • 64 m² • 3 zimmer, Głogów • 365’000 PLN • wn-nieruchomosci.pl
3 zimmer, Głogów
64 m² • 365’000 PLN
5’745 PLN/m² • 47 m² • 3 zimmer, Głogów, Wita Stwosza • 270’000 PLN • kingaleszczynska.pl
3 zimmer, Głogów, Wita Stwosza
47 m² • 270’000 PLN
5’763 PLN/m² • 38 m² • 2 zimmer, Głogów • 219’000 PLN • e-nieruchomosci.net
2 zimmer, Głogów
38 m² • 219’000 PLN
5’804 PLN/m² • 56 m² • 3 zimmer, Głogów, Oriona • 325’000 PLN • kingaleszczynska.pl
3 zimmer, Głogów, Oriona
56 m² • 325’000 PLN
5’814 PLN/m² • 43 m² • 2 zimmer, Głogów • 250’000 PLN • renomahome.pl
2 zimmer, Głogów
43 m² • 250’000 PLN
5’821 PLN/m² • 67 m² • 3 zimmer, Głogów • 390’000 PLN • renomahome.pl
3 zimmer, Głogów
67 m² • 390’000 PLN
5’857 PLN/m² • 63 m² • Wohnung, Głogów • 369’000 PLN • blunieruchomosci.pl
Wohnung, Głogów
63 m² • 369’000 PLN
5’917 PLN/m² • 72 m² • Wohnung, Głogów • 426’000 PLN • blunieruchomosci.pl
Wohnung, Głogów
72 m² • 426’000 PLN
5’955 PLN/m² • 67 m² • 3 zimmer, Głogów, Kosmonautów Polskich • 399’000 PLN • kingaleszczynska.pl (New!)
3 zimmer, Głogów, Kosmonautów Polskich
67 m² • 399’000 PLN (New!)
5’967 PLN/m² • 30 m² • 1 zimmer, Głogów • 179’000 PLN • e-nieruchomosci.net
1 zimmer, Głogów
30 m² • 179’000 PLN
5’983 PLN/m² • 60 m² • 3 zimmer, Głogów • 359’000 PLN • cuprumhouse.pl
3 zimmer, Głogów
60 m² • 359’000 PLN
6’000 PLN/m² • 120 m² • 4 zimmer, Głogów • 720’000 PLN • wgn.pl
4 zimmer, Głogów
120 m² • 720’000 PLN
6’066 PLN/m² • 61 m² • 3 zimmer, Głogów, Kosmonautów Polskich • 370’000 PLN • housefly.pl
3 zimmer, Głogów, Kosmonautów Polskich
61 m² • 370’000 PLN
6’093 PLN/m² • 54 m² • 3 zimmer, Głogów, Armii Krajowej • 329’000 PLN • villaflores.pl
3 zimmer, Głogów, Armii Krajowej
54 m² • 329’000 PLN
6’106 PLN/m² • 85 m² • 4 zimmer, Głogów, Królewska • 519’000 PLN • kingaleszczynska.pl
4 zimmer, Głogów, Królewska
85 m² • 519’000 PLN
6’179 PLN/m² • 84 m² • 4 zimmer, Głogów • 519’000 PLN • kingaleszczynska.pl
4 zimmer, Głogów
84 m² • 519’000 PLN
6’200 PLN/m² • 45 m² • 2 zimmer, Głogów, Obrońców Pokoju • 279’000 PLN • kingaleszczynska.pl
2 zimmer, Głogów, Obrońców Pokoju
45 m² • 279’000 PLN
6’250 PLN/m² • 44 m² • 2 zimmer, Głogów, Perseusza • 275’000 PLN • kingaleszczynska.pl
2 zimmer, Głogów, Perseusza
44 m² • 275’000 PLN
6’250 PLN/m² • 52 m² • 2 zimmer, Głogów, Saturna • 325’000 PLN • kingaleszczynska.pl
2 zimmer, Głogów, Saturna
52 m² • 325’000 PLN
6’286 PLN/m² • 63 m² • 3 zimmer, Głogów, Smolna • 396’000 PLN • escapeestate.pl
3 zimmer, Głogów, Smolna
63 m² • 396’000 PLN
6’300 PLN/m² • 50 m² • 3 zimmer, Głogów • 315’000 PLN • wn-nieruchomosci.pl
3 zimmer, Głogów
50 m² • 315’000 PLN
6’327 PLN/m² • 52 m² • 2 zimmer, Głogów, Rycerska • 329’000 PLN • kingaleszczynska.pl
2 zimmer, Głogów, Rycerska
52 m² • 329’000 PLN
6’362 PLN/m² • 47 m² • 3 zimmer, Głogów, Stanisława Moniuszki • 299’000 PLN • kingaleszczynska.pl
3 zimmer, Głogów, Stanisława Moniuszki
47 m² • 299’000 PLN
6’362 PLN/m² • 47 m² • 2 zimmer, Głogów • 299’000 PLN • escapeestate.pl
2 zimmer, Głogów
47 m² • 299’000 PLN
6’395 PLN/m² • 43 m² • 2 zimmer, Głogów • 275’000 PLN • cuprumhouse.pl
2 zimmer, Głogów
43 m² • 275’000 PLN
6’405 PLN/m² • 42 m² • 2 zimmer, Głogów, Poczdamska • 269’000 PLN • kingaleszczynska.pl
2 zimmer, Głogów, Poczdamska
42 m² • 269’000 PLN
6’500 PLN/m² • 60 m² • 3 zimmer, Głogów, Galileusza • 390’000 PLN • housefly.pl
3 zimmer, Głogów, Galileusza
60 m² • 390’000 PLN
6’522 PLN/m² • 115 m² • 4 zimmer, Głogów, Złota Podkowa • 750’000 PLN • e-nieruchomosci.net
4 zimmer, Głogów, Złota Podkowa
115 m² • 750’000 PLN
6’531 PLN/m² • 49 m² • 3 zimmer, Głogów • 320’000 PLN • bax.com.pl
3 zimmer, Głogów
49 m² • 320’000 PLN
6’541 PLN/m² • 61 m² • 3 zimmer, Głogów • 399’000 PLN • ramnieruchomosci.pl
3 zimmer, Głogów
61 m² • 399’000 PLN
6’600 PLN/m² • 50 m² • 3 zimmer, Głogów • 330’000 PLN • cuprumhouse.pl
3 zimmer, Głogów
50 m² • 330’000 PLN
6’613 PLN/m² • 62 m² • 3 zimmer, Głogów • 410’000 PLN • e-nieruchomosci.net
3 zimmer, Głogów
62 m² • 410’000 PLN
6’650 PLN/m² • 60 m² • 3 zimmer, Głogów • 399’000 PLN • gethome.pl (New!)
3 zimmer, Głogów
60 m² • 399’000 PLN (New!)
6’665 PLN/m² • 60 m² • Wohnung, Głogów • 399’900 PLN • blunieruchomosci.pl
Wohnung, Głogów
60 m² • 399’900 PLN
6’735 PLN/m² • 49 m² • 2 zimmer, Głogów • 330’000 PLN • e-nieruchomosci.net
2 zimmer, Głogów
49 m² • 330’000 PLN
6’795 PLN/m² • 44 m² • 2 zimmer, Głogów, Perseusza • 299’000 PLN • housefly.pl (New!)
2 zimmer, Głogów, Perseusza
44 m² • 299’000 PLN (New!)
6’810 PLN/m² • 63 m² • 3 zimmer, Głogów • 429’000 PLN • cuprumhouse.pl
3 zimmer, Głogów
63 m² • 429’000 PLN
6’816 PLN/m² • 44 m² • 2 zimmer, Głogów, Keplera • 299’900 PLN • kingaleszczynska.pl
2 zimmer, Głogów, Keplera
44 m² • 299’900 PLN
6’837 PLN/m² • 49 m² • 2 zimmer, Głogów, Armii Krajowej • 335’000 PLN • kingaleszczynska.pl
2 zimmer, Głogów, Armii Krajowej
49 m² • 335’000 PLN
6’944 PLN/m² • 42 m² • 2 zimmer, Głogów, Małgorzaty Cylejskiej • 291’663 PLN • villaflores.pl
2 zimmer, Głogów, Małgorzaty Cylejskiej
42 m² • 291’663 PLN
6’985 PLN/m² • 38 m² • 2 zimmer, Głogów, Małgorzaty Cylejskiej • 265’443 PLN • villaflores.pl
2 zimmer, Głogów, Małgorzaty Cylejskiej
38 m² • 265’443 PLN
7’010 PLN/m² • 42 m² • 2 zimmer, Głogów, Małgorzaty Cylejskiej • 294’423 PLN • villaflores.pl
2 zimmer, Głogów, Małgorzaty Cylejskiej
42 m² • 294’423 PLN
7’009 PLN/m² • 158 m² • 5 zimmer, Głogów, Generała Józefa Sowińskiego • 1’107’415 PLN • kingaleszczynska.pl
5 zimmer, Głogów, Generała Józefa Sowińskiego
158 m² • 1’107’415 PLN
7’234 PLN/m² • 47 m² • 2 zimmer, Głogów • 340’000 PLN • ramnieruchomosci.pl
2 zimmer, Głogów
47 m² • 340’000 PLN
7’234 PLN/m² • 94 m² • 4 zimmer, Głogów • 680’000 PLN • ramnieruchomosci.pl
4 zimmer, Głogów
94 m² • 680’000 PLN
7’353 PLN/m² • 34 m² • 2 zimmer, Głogów • 250’000 PLN • ramnieruchomosci.pl
2 zimmer, Głogów
34 m² • 250’000 PLN
7’500 PLN/m² • 71 m² • 4 zimmer, Głogów, Zielona • 532’500 PLN • villaflores.pl
4 zimmer, Głogów, Zielona
71 m² • 532’500 PLN
7’658 PLN/m² • 87 m² • 3 zimmer, Głogów, Generała Józefa Sowińskiego • 666’235 PLN • kingaleszczynska.pl
3 zimmer, Głogów, Generała Józefa Sowińskiego
87 m² • 666’235 PLN
7’705 PLN/m² • 44 m² • 2 zimmer, Głogów • 339’000 PLN • cuprumhouse.pl
2 zimmer, Głogów
44 m² • 339’000 PLN
7’817 PLN/m² • 71 m² • 4 zimmer, Głogów, Plutona • 555’000 PLN • kingaleszczynska.pl
4 zimmer, Głogów, Plutona
71 m² • 555’000 PLN
7’833 PLN/m² • 30 m² • 1 zimmer, Głogów • 235’000 PLN • gethome.pl (New!)
1 zimmer, Głogów
30 m² • 235’000 PLN (New!)
7’842 PLN/m² • 62 m² • 3 zimmer, Głogów, Bolesława Wysokiego • 486’174 PLN • villaflores.pl
3 zimmer, Głogów, Bolesława Wysokiego
62 m² • 486’174 PLN
7’875 PLN/m² • 40 m² • 2 zimmer, Głogów, Obrońców Pokoju • 315’000 PLN • villaflores.pl
2 zimmer, Głogów, Obrońców Pokoju
40 m² • 315’000 PLN
7’916 PLN/m² • 34 m² • 2 zimmer, Głogów • 269’153 PLN • e-nieruchomosci.net
2 zimmer, Głogów
34 m² • 269’153 PLN
7’949 PLN/m² • 56 m² • 3 zimmer, Głogów • 445’165 PLN • e-nieruchomosci.net
3 zimmer, Głogów
56 m² • 445’165 PLN
7’983 PLN/m² • 63 m² • 3 zimmer, Głogów • 502’914 PLN • e-nieruchomosci.net
3 zimmer, Głogów
63 m² • 502’914 PLN
8’024 PLN/m² • 47 m² • 2 zimmer, Głogów • 377’146 PLN • e-nieruchomosci.net
2 zimmer, Głogów
47 m² • 377’146 PLN
8’057 PLN/m² • 38 m² • 2 zimmer, Głogów, Generała Józefa Sowińskiego • 306’181 PLN • kingaleszczynska.pl
2 zimmer, Głogów, Generała Józefa Sowińskiego
38 m² • 306’181 PLN
8’111 PLN/m² • 36 m² • 2 zimmer, Głogów • 292’000 PLN • e-nieruchomosci.net
2 zimmer, Głogów
36 m² • 292’000 PLN
8’344 PLN/m² • 47 m² • 2 zimmer, Głogów, Generała Józefa Sowińskiego • 392’182 PLN • kingaleszczynska.pl
2 zimmer, Głogów, Generała Józefa Sowińskiego
47 m² • 392’182 PLN
8’519 PLN/m² • 81 m² • 2 zimmer, Głogów • 690’000 PLN • wn-nieruchomosci.pl
2 zimmer, Głogów
81 m² • 690’000 PLN
8’616 PLN/m² • 45 m² • 2 zimmer, Głogów, Generała Józefa Sowińskiego • 387’713 PLN • kingaleszczynska.pl
2 zimmer, Głogów, Generała Józefa Sowińskiego
45 m² • 387’713 PLN
8’699 PLN/m² • 64 m² • 3 zimmer, Głogów, Bartosza Głowackiego • 556’764 PLN • villaflores.pl
3 zimmer, Głogów, Bartosza Głowackiego
64 m² • 556’764 PLN
8’762 PLN/m² • 42 m² • 2 zimmer, Głogów, Keplera • 368’000 PLN • kingaleszczynska.pl
2 zimmer, Głogów, Keplera
42 m² • 368’000 PLN
8’839 PLN/m² • 56 m² • 2 zimmer, Głogów • 495’000 PLN • kingaleszczynska.pl
2 zimmer, Głogów
56 m² • 495’000 PLN
9’103 PLN/m² • 39 m² • 2 zimmer, Głogów • 355’000 PLN • wn-nieruchomosci.pl
2 zimmer, Głogów
39 m² • 355’000 PLN
9’318 PLN/m² • 66 m² • 3 zimmer, Głogów • 615’000 PLN • ramnieruchomosci.pl
3 zimmer, Głogów
66 m² • 615’000 PLN
9’670 PLN/m² • 91 m² • 4 zimmer, Głogów, Długa • 880’000 PLN • kingaleszczynska.pl
4 zimmer, Głogów, Długa
91 m² • 880’000 PLN
10’000 PLN/m² • 29 m² • 1 zimmer, Głogów • 290’000 PLN • e-nieruchomosci.net
1 zimmer, Głogów
29 m² • 290’000 PLN
10’093 PLN/m² • 92 m² • 4 zimmer, Głogów, Bartosza Głowackiego • 928’600 PLN • kingaleszczynska.pl
4 zimmer, Głogów, Bartosza Głowackiego
92 m² • 928’600 PLN
10’488 PLN/m² • 82 m² • 3 zimmer, Głogów, Złota Podkowa • 860’000 PLN • blunieruchomosci.pl
3 zimmer, Głogów, Złota Podkowa
82 m² • 860’000 PLN
11’633 PLN/m² • 30 m² • 3 zimmer, Głogów, Gwiaździsta • 349’000 PLN • alechata.com.pl
3 zimmer, Głogów, Gwiaździsta
30 m² • 349’000 PLN
Czerna
Leszkowice
3’571 PLN/m² • 42 m² • 2 zimmer, Leszkowice • 150’000 PLN • wgn.pl
2 zimmer, Leszkowice
42 m² • 150’000 PLN
Serby
3’878 PLN/m² • 98 m² • 4 zimmer, Serby • 380’000 PLN • e-nieruchomosci.net
4 zimmer, Serby
98 m² • 380’000 PLN