Mińsk Mazowiecki
3’854 PLN/m² • 48 m² • 3 zimmer, Mińsk Mazowiecki • 185’000 PLN • bezposrednio.pl
3 zimmer, Mińsk Mazowiecki
48 m² • 185’000 PLN
5’155 PLN/m² • 58 m² • 4 zimmer, Mińsk Mazowiecki • 299’000 PLN • sellbroker.pl
4 zimmer, Mińsk Mazowiecki
58 m² • 299’000 PLN
6’042 PLN/m² • 48 m² • 2 zimmer, Mińsk Mazowiecki, Szkolna • 290’000 PLN • sellbroker.pl
2 zimmer, Mińsk Mazowiecki, Szkolna
48 m² • 290’000 PLN
6’754 PLN/m² • 57 m² • 3 zimmer, Mińsk Mazowiecki • 385’000 PLN • sellbroker.pl
3 zimmer, Mińsk Mazowiecki
57 m² • 385’000 PLN
6’833 PLN/m² • 60 m² • 3 zimmer, Mińsk Mazowiecki, Topolowa • 410’000 PLN • sellbroker.pl
3 zimmer, Mińsk Mazowiecki, Topolowa
60 m² • 410’000 PLN
6’892 PLN/m² • 37 m² • 2 zimmer, Mińsk Mazowiecki • 255’000 PLN • sellbroker.pl
2 zimmer, Mińsk Mazowiecki
37 m² • 255’000 PLN
7’245 PLN/m² • 49 m² • 2 zimmer, Mińsk Mazowiecki, Warszawska • 355’000 PLN • sellbroker.pl
2 zimmer, Mińsk Mazowiecki, Warszawska
49 m² • 355’000 PLN
7’375 PLN/m² • 80 m² • 3 zimmer, Mińsk Mazowiecki, Cicha • 590’000 PLN • sellbroker.pl
3 zimmer, Mińsk Mazowiecki, Cicha
80 m² • 590’000 PLN
7’465 PLN/m² • 71 m² • 3 zimmer, Mińsk Mazowiecki, Warszawska • 530’000 PLN • sellbroker.pl
3 zimmer, Mińsk Mazowiecki, Warszawska
71 m² • 530’000 PLN
7’512 PLN/m² • 125 m² • 4 zimmer, Mińsk Mazowiecki • 939’000 PLN • otolokal.com.pl
4 zimmer, Mińsk Mazowiecki
125 m² • 939’000 PLN
7’679 PLN/m² • 78 m² • 3 zimmer, Mińsk Mazowiecki, Szpitalna • 599’000 PLN • sellbroker.pl
3 zimmer, Mińsk Mazowiecki, Szpitalna
78 m² • 599’000 PLN
7’746 PLN/m² • 71 m² • 4 zimmer, Mińsk Mazowiecki • 550’000 PLN • sellbroker.pl
4 zimmer, Mińsk Mazowiecki
71 m² • 550’000 PLN
7’833 PLN/m² • 60 m² • 3 zimmer, Mińsk Mazowiecki, Targowa • 470’000 PLN • sellbroker.pl
3 zimmer, Mińsk Mazowiecki, Targowa
60 m² • 470’000 PLN
7’881 PLN/m² • 59 m² • 3 zimmer, Mińsk Mazowiecki, Warszawska • 465’000 PLN • sellbroker.pl
3 zimmer, Mińsk Mazowiecki, Warszawska
59 m² • 465’000 PLN
8’085 PLN/m² • 47 m² • 3 zimmer, Mińsk Mazowiecki, Dąbrówki • 380’000 PLN • sellbroker.pl
3 zimmer, Mińsk Mazowiecki, Dąbrówki
47 m² • 380’000 PLN
8’099 PLN/m² • 71 m² • Wohnung, Mińsk Mazowiecki • 575’000 PLN • sellbroker.pl
Wohnung, Mińsk Mazowiecki
71 m² • 575’000 PLN
8’104 PLN/m² • 48 m² • 2 zimmer, Mińsk Mazowiecki • 389’000 PLN • sellbroker.pl
2 zimmer, Mińsk Mazowiecki
48 m² • 389’000 PLN
8’125 PLN/m² • 48 m² • 3 zimmer, Mińsk Mazowiecki • 390’000 PLN • sellbroker.pl
3 zimmer, Mińsk Mazowiecki
48 m² • 390’000 PLN
8’179 PLN/m² • 39 m² • Wohnung, Mińsk Mazowiecki, Szpitalna • 319’000 PLN • sellbroker.pl
Wohnung, Mińsk Mazowiecki, Szpitalna
39 m² • 319’000 PLN
8’313 PLN/m² • 48 m² • 3 zimmer, Mińsk Mazowiecki, Topolowa • 399’000 PLN • sellbroker.pl
3 zimmer, Mińsk Mazowiecki, Topolowa
48 m² • 399’000 PLN
8’328 PLN/m² • 64 m² • 3 zimmer, Mińsk Mazowiecki • 533’000 PLN • otolokal.com.pl
3 zimmer, Mińsk Mazowiecki
64 m² • 533’000 PLN
8’370 PLN/m² • 46 m² • 3 zimmer, Mińsk Mazowiecki • 385’000 PLN • sellbroker.pl
3 zimmer, Mińsk Mazowiecki
46 m² • 385’000 PLN
8’370 PLN/m² • 46 m² • 2 zimmer, Mińsk Mazowiecki, Siennicka • 385’000 PLN • sellbroker.pl
2 zimmer, Mińsk Mazowiecki, Siennicka
46 m² • 385’000 PLN
8’481 PLN/m² • 79 m² • 4 zimmer, Mińsk Mazowiecki • 670’000 PLN • otolokal.com.pl
4 zimmer, Mińsk Mazowiecki
79 m² • 670’000 PLN
8’509 PLN/m² • 57 m² • 2 zimmer, Mińsk Mazowiecki • 485’000 PLN • sellbroker.pl
2 zimmer, Mińsk Mazowiecki
57 m² • 485’000 PLN
8’571 PLN/m² • 35 m² • 2 zimmer, Mińsk Mazowiecki • 300’000 PLN • sellbroker.pl
2 zimmer, Mińsk Mazowiecki
35 m² • 300’000 PLN
8’583 PLN/m² • 60 m² • Wohnung, Mińsk Mazowiecki • 515’000 PLN • sellbroker.pl
Wohnung, Mińsk Mazowiecki
60 m² • 515’000 PLN
8’667 PLN/m² • 60 m² • 3 zimmer, Mińsk Mazowiecki, Bulwarna • 520’000 PLN • sellbroker.pl
3 zimmer, Mińsk Mazowiecki, Bulwarna
60 m² • 520’000 PLN
8’730 PLN/m² • 63 m² • 3 zimmer, Mińsk Mazowiecki • 550’000 PLN • otolokal.com.pl
3 zimmer, Mińsk Mazowiecki
63 m² • 550’000 PLN
8’818 PLN/m² • 44 m² • 2 zimmer, Mińsk Mazowiecki • 388’000 PLN • sellbroker.pl
2 zimmer, Mińsk Mazowiecki
44 m² • 388’000 PLN
8’833 PLN/m² • 60 m² • 3 zimmer, Mińsk Mazowiecki, Sędomierska • 530’000 PLN • sellbroker.pl
3 zimmer, Mińsk Mazowiecki, Sędomierska
60 m² • 530’000 PLN
8’873 PLN/m² • 71 m² • 4 zimmer, Mińsk Mazowiecki, Topolowa • 630’000 PLN • sellbroker.pl
4 zimmer, Mińsk Mazowiecki, Topolowa
71 m² • 630’000 PLN
8’891 PLN/m² • 55 m² • 2 zimmer, Mińsk Mazowiecki • 489’000 PLN • sellbroker.pl
2 zimmer, Mińsk Mazowiecki
55 m² • 489’000 PLN
8’942 PLN/m² • 52 m² • 2 zimmer, Mińsk Mazowiecki, Siennicka • 465’000 PLN • sellbroker.pl
2 zimmer, Mińsk Mazowiecki, Siennicka
52 m² • 465’000 PLN
9’038 PLN/m² • 104 m² • 5 zimmer, Mińsk Mazowiecki • 940’000 PLN • pureestates.pl
5 zimmer, Mińsk Mazowiecki
104 m² • 940’000 PLN
9’073 PLN/m² • 55 m² • 3 zimmer, Mińsk Mazowiecki • 499’000 PLN • nesciornieruchomosci.pl
3 zimmer, Mińsk Mazowiecki
55 m² • 499’000 PLN
9’076 PLN/m² • 66 m² • 3 zimmer, Mińsk Mazowiecki, Budowlana • 599’000 PLN • sellbroker.pl
3 zimmer, Mińsk Mazowiecki, Budowlana
66 m² • 599’000 PLN
9’244 PLN/m² • 41 m² • 2 zimmer, Mińsk Mazowiecki • 379’000 PLN • sellbroker.pl
2 zimmer, Mińsk Mazowiecki
41 m² • 379’000 PLN
9’459 PLN/m² • 37 m² • 2 zimmer, Mińsk Mazowiecki • 350’000 PLN • sellbroker.pl
2 zimmer, Mińsk Mazowiecki
37 m² • 350’000 PLN
9’487 PLN/m² • 39 m² • 2 zimmer, Mińsk Mazowiecki, Konstytucji 3 Maja • 370’000 PLN • housingmarket.pl
2 zimmer, Mińsk Mazowiecki, Konstytucji 3 Maja
39 m² • 370’000 PLN
9’488 PLN/m² • 41 m² • 2 zimmer, Mińsk Mazowiecki • 389’000 PLN • sellbroker.pl
2 zimmer, Mińsk Mazowiecki
41 m² • 389’000 PLN
9’495 PLN/m² • 99 m² • Wohnung, Mińsk Mazowiecki • 940’000 PLN • sellbroker.pl
Wohnung, Mińsk Mazowiecki
99 m² • 940’000 PLN
9’545 PLN/m² • 44 m² • 2 zimmer, Mińsk Mazowiecki, Szpitalna • 420’000 PLN • agcezar.pl
2 zimmer, Mińsk Mazowiecki, Szpitalna
44 m² • 420’000 PLN
9’563 PLN/m² • 48 m² • 2 zimmer, Mińsk Mazowiecki, Siennicka • 459’000 PLN • sellbroker.pl
2 zimmer, Mińsk Mazowiecki, Siennicka
48 m² • 459’000 PLN
9’583 PLN/m² • 48 m² • Wohnung, Mińsk Mazowiecki • 460’000 PLN • alexnieruchomoscikredyty.pl
Wohnung, Mińsk Mazowiecki
48 m² • 460’000 PLN
9’600 PLN/m² • 50 m² • 2 zimmer, Mińsk Mazowiecki • 480’000 PLN • sellbroker.pl
2 zimmer, Mińsk Mazowiecki
50 m² • 480’000 PLN
9’712 PLN/m² • 52 m² • 2 zimmer, Mińsk Mazowiecki • 505’000 PLN • sellbroker.pl
2 zimmer, Mińsk Mazowiecki
52 m² • 505’000 PLN
9’741 PLN/m² • 58 m² • 2 zimmer, Mińsk Mazowiecki • 565’000 PLN • homegwarant.pl
2 zimmer, Mińsk Mazowiecki
58 m² • 565’000 PLN
9’783 PLN/m² • 46 m² • 2 zimmer, Mińsk Mazowiecki • 450’000 PLN • homegwarant.pl
2 zimmer, Mińsk Mazowiecki
46 m² • 450’000 PLN
9’855 PLN/m² • 76 m² • Wohnung, Mińsk Mazowiecki • 749’000 PLN • sellbroker.pl
Wohnung, Mińsk Mazowiecki
76 m² • 749’000 PLN
9’984 PLN/m² • 63 m² • 2 zimmer, Mińsk Mazowiecki, Cicha • 629’000 PLN • emidom.pl
2 zimmer, Mińsk Mazowiecki, Cicha
63 m² • 629’000 PLN
10’000 PLN/m² • 63 m² • 3 zimmer, Mińsk Mazowiecki • 630’000 PLN • agcezar.pl
3 zimmer, Mińsk Mazowiecki
63 m² • 630’000 PLN
10’000 PLN/m² • 40 m² • 2 zimmer, Mińsk Mazowiecki, Mikołaja Kopernika • 400’000 PLN • nesciornieruchomosci.pl
2 zimmer, Mińsk Mazowiecki, Mikołaja Kopernika
40 m² • 400’000 PLN
10’104 PLN/m² • 35 m² • 2 zimmer, Mińsk Mazowiecki, Jana Łupińskiego • 353’646 PLN • agcezar.pl
2 zimmer, Mińsk Mazowiecki, Jana Łupińskiego
35 m² • 353’646 PLN
10’465 PLN/m² • 43 m² • 2 zimmer, Mińsk Mazowiecki • 450’000 PLN • sellbroker.pl
2 zimmer, Mińsk Mazowiecki
43 m² • 450’000 PLN
10’545 PLN/m² • 55 m² • Wohnung, Mińsk Mazowiecki, Braci Śniadeckich • 580’000 PLN • sellbroker.pl
Wohnung, Mińsk Mazowiecki, Braci Śniadeckich
55 m² • 580’000 PLN
10’833 PLN/m² • 60 m² • Wohnung, Mińsk Mazowiecki, Warszawska • 650’000 PLN • sellbroker.pl
Wohnung, Mińsk Mazowiecki, Warszawska
60 m² • 650’000 PLN
10’845 PLN/m² • 58 m² • Wohnung, Mińsk Mazowiecki • 629’000 PLN • sellbroker.pl
Wohnung, Mińsk Mazowiecki
58 m² • 629’000 PLN
10’870 PLN/m² • 46 m² • 2 zimmer, Mińsk Mazowiecki, Bulwarna • 500’000 PLN • sellbroker.pl
2 zimmer, Mińsk Mazowiecki, Bulwarna
46 m² • 500’000 PLN
10’938 PLN/m² • 48 m² • Wohnung, Mińsk Mazowiecki • 525’000 PLN • sellbroker.pl
Wohnung, Mińsk Mazowiecki
48 m² • 525’000 PLN
10’948 PLN/m² • 58 m² • 3 zimmer, Mińsk Mazowiecki, 1 PLM Warszawa • 635’000 PLN • ochelska.pl
3 zimmer, Mińsk Mazowiecki, 1 PLM Warszawa
58 m² • 635’000 PLN
11’176 PLN/m² • 51 m² • 2 zimmer, Mińsk Mazowiecki • 570’000 PLN • sellbroker.pl
2 zimmer, Mińsk Mazowiecki
51 m² • 570’000 PLN
11’226 PLN/m² • 53 m² • 2 zimmer, Mińsk Mazowiecki • 595’000 PLN • homegwarant.pl
2 zimmer, Mińsk Mazowiecki
53 m² • 595’000 PLN
11’274 PLN/m² • 62 m² • Wohnung, Mińsk Mazowiecki • 699’000 PLN • sellbroker.pl
Wohnung, Mińsk Mazowiecki
62 m² • 699’000 PLN
11’353 PLN/m² • 51 m² • Wohnung, Mińsk Mazowiecki, Warszawska • 579’000 PLN • sellbroker.pl
Wohnung, Mińsk Mazowiecki, Warszawska
51 m² • 579’000 PLN
11’358 PLN/m² • 81 m² • 4 zimmer, Mińsk Mazowiecki, Siennicka • 920’000 PLN • ochelska.pl
4 zimmer, Mińsk Mazowiecki, Siennicka
81 m² • 920’000 PLN
11’385 PLN/m² • 65 m² • Wohnung, Mińsk Mazowiecki • 740’000 PLN • sellbroker.pl
Wohnung, Mińsk Mazowiecki
65 m² • 740’000 PLN
11’414 PLN/m² • 70 m² • 4 zimmer, Mińsk Mazowiecki, Juliana Tuwima • 799’000 PLN • ochelska.pl
4 zimmer, Mińsk Mazowiecki, Juliana Tuwima
70 m² • 799’000 PLN
12’014 PLN/m² • 72 m² • Wohnung, Mińsk Mazowiecki • 865’000 PLN • sellbroker.pl
Wohnung, Mińsk Mazowiecki
72 m² • 865’000 PLN
12’479 PLN/m² • 48 m² • Wohnung, Mińsk Mazowiecki • 599’000 PLN • sellbroker.pl
Wohnung, Mińsk Mazowiecki
48 m² • 599’000 PLN
13’286 PLN/m² • 70 m² • 3 zimmer, Mińsk Mazowiecki • 930’000 PLN • sellbroker.pl
3 zimmer, Mińsk Mazowiecki
70 m² • 930’000 PLN
(450’000 m²) • Wohnung, Mińsk Mazowiecki, Jana Pawła II • 450’000 PLN • centrum-nieruchomosci.com.pl
Wohnung, Mińsk Mazowiecki, Jana Pawła II
(450’000 m²) • 450’000 PLN
(520’000 m²) • Wohnung, Mińsk Mazowiecki • 520’000 PLN • centrum-nieruchomosci.com.pl
Wohnung, Mińsk Mazowiecki
(520’000 m²) • 520’000 PLN
Sulejówek
7’973 PLN/m² • 74 m² • 3 zimmer, Sulejówek • 590’000 PLN • sulejowek-nieruchomosci.pl
3 zimmer, Sulejówek
74 m² • 590’000 PLN
8’364 PLN/m² • 107 m² • 5 zimmer, Sulejówek, Małego Księcia • 895’000 PLN • digitalbroker.pl
5 zimmer, Sulejówek, Małego Księcia
107 m² • 895’000 PLN
9’128 PLN/m² • 86 m² • 3 zimmer, Sulejówek • 785’000 PLN • sulejowek-nieruchomosci.pl
3 zimmer, Sulejówek
86 m² • 785’000 PLN
10’078 PLN/m² • 64 m² • 2 zimmer, Sulejówek, Niecała • 645’000 PLN • mdhome-nieruchomosci.pl
2 zimmer, Sulejówek, Niecała
64 m² • 645’000 PLN
10’156 PLN/m² • 64 m² • 3 zimmer, Sulejówek, Miłosna • 650’000 PLN • hirundohome.pl
3 zimmer, Sulejówek, Miłosna
64 m² • 650’000 PLN
11’406 PLN/m² • 64 m² • 3 zimmer, Sulejówek • 730’000 PLN • hirundohome.pl
3 zimmer, Sulejówek
64 m² • 730’000 PLN
12’787 PLN/m² • 61 m² • 3 zimmer, Sulejówek, Czynu Społecznego • 780’000 PLN • oferty.investorius.com
3 zimmer, Sulejówek, Czynu Społecznego
61 m² • 780’000 PLN
13’254 PLN/m² • 63 m² • 3 zimmer, Sulejówek, Czynu Społecznego • 835’000 PLN • hirundohome.pl
3 zimmer, Sulejówek, Czynu Społecznego
63 m² • 835’000 PLN
14’031 PLN/m² • 64 m² • 3 zimmer, Sulejówek, Czynu Społecznego • 898’000 PLN • housingmarket.pl
3 zimmer, Sulejówek, Czynu Społecznego
64 m² • 898’000 PLN
14’333 PLN/m² • 45 m² • 1 zimmer, Sulejówek • 645’000 PLN • hirundohome.pl
1 zimmer, Sulejówek
45 m² • 645’000 PLN
15’533 PLN/m² • 45 m² • 2 zimmer, Sulejówek • 699’000 PLN • homeforest.pl (New!)
2 zimmer, Sulejówek
45 m² • 699’000 PLN (New!)
15’833 PLN/m² • 30 m² • 1 zimmer, Sulejówek • 475’000 PLN • panorama.nieruchomosci.pl
1 zimmer, Sulejówek
30 m² • 475’000 PLN
18’158 PLN/m² • 38 m² • 2 zimmer, Sulejówek, Wodociągowa • 690’000 PLN • westate.pl
2 zimmer, Sulejówek, Wodociągowa
38 m² • 690’000 PLN
Halinów
6’209 PLN/m² • 153 m² • Wohnung, Halinów, 3 Maja • 950’000 PLN • housingmarket.pl
Wohnung, Halinów, 3 Maja
153 m² • 950’000 PLN
6’971 PLN/m² • 137 m² • 5 zimmer, Halinów • 955’000 PLN • digitalbroker.pl
5 zimmer, Halinów
137 m² • 955’000 PLN
Targówka
15’339 PLN/m² • 56 m² • Wohnung, Targówka • 859’000 PLN • best-view.pl
Wohnung, Targówka
56 m² • 859’000 PLN
15’676 PLN/m² • 74 m² • 3 zimmer, Targówka • 1’160’000 PLN • hamptonhome.pl
3 zimmer, Targówka
74 m² • 1’160’000 PLN
Wólka Mińska
9’038 PLN/m² • 104 m² • 5 zimmer, Wólka Mińska, Wiosenna • 940’000 PLN • pureestates.pl
5 zimmer, Wólka Mińska, Wiosenna
104 m² • 940’000 PLN
9’451 PLN/m² • 82 m² • Wohnung, Wólka Mińska • 775’000 PLN • sellbroker.pl
Wohnung, Wólka Mińska
82 m² • 775’000 PLN
Brzeziny
5’885 PLN/m² • 26 m² • 1 zimmer, Brzeziny • 153’000 PLN • domus-brzeziny.pl
1 zimmer, Brzeziny
26 m² • 153’000 PLN
Chobot
7’028 PLN/m² • 71 m² • 4 zimmer, Chobot • 499’000 PLN • bucasa.pl
4 zimmer, Chobot
71 m² • 499’000 PLN
Dobre
869 PLN/m² • 160 m² • 4 zimmer, Dobre, Szkolna • 139’000 PLN • jgnieruchomosci.pl
4 zimmer, Dobre, Szkolna
160 m² • 139’000 PLN
Michałów
8’158 PLN/m² • 57 m² • 3 zimmer, Michałów • 465’000 PLN • sevenvillas.pl
3 zimmer, Michałów
57 m² • 465’000 PLN
Pustelnik
5’200 PLN/m² • 150 m² • 5 zimmer, Pustelnik, Warszawska • 779’999 PLN • housingmarket.pl
5 zimmer, Pustelnik, Warszawska
150 m² • 779’999 PLN
Starogród
4’154 PLN/m² • 65 m² • Wohnung, Starogród • 270’000 PLN • nieruchomosci-filar.pl
Wohnung, Starogród
65 m² • 270’000 PLN